ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí technických dozorů

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOSPOL, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dukelských hrdinů 19, Praha 7 (Praha), 170 00
  • Přidáno: 1. 3. 2019

EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval 53 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Do sektoru výstavby hledáme stavaře s několikaletou praxí, který má zkušenosti s realizací velkých areálů a dokáže navíc koordinovat tým.

Co bude Vaším úkolem:

- Zodpovědnost za realizaci velkých bytových areálů
- Samostatné řízení týmu pracovníků vykonávajících funkci technického dozoru investora
- Podílení se na přípravné fázi projektů
- Dohled nad termíny a kvalitou stavby
- Spolupráce s generálním dodavatelem a ostatními subdodavateli

Co od Vás očekáváme:

- Vysokoškolské či středoškolské stavební vzdělání
- Praxe v oboru minimálně 5 let
- Zkušenosti s realizací velkých stavebních celků
- Řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost řízení pracovního týmu
- Samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti

Co Vám dá výraznou výhodu:

- Zkušenosti s výstavbou bytových areálů
- Autorizace v oboru

Co Vám nabídneme:

- Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
- Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
- Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
- Motivační finanční ohodnocení
- Slevy na produkty společnosti
- Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
- Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
- Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
- Možnost až týdne dovolené navíc
- Finanční odměny při životních jubileích
- Stravenky

Finanční ohodnocení:
- Roční plat až 1.200.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem nebo poštou.