ZpětVycentrovat mapu

Návrháři interiérů

Nabídka práce na volnou pozici pro INTERIÉRY - CEFI s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vrchlického 809, Libochovice, 41117
  • Přidáno: 13. 1. 2022

Návrháři interiérů:

UpresnujiciInformace(INTERIÉRY - CEFI s.r.o. je českým výrobcem kvalitního atypického nábytku a dodavatelem kompletních interiérů na míru. Hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.
Co nabízíme?
. Práci v INTERIÉRY - CEFI s.r.o.
. Zázemí středně silné společnosti na trhu
. Pracovní dobu dle splnění zakázek
. Moderní a příjemné pracovní prostředí
. Kvalitní ohodnocení odpovídající kvalitně odvedené práci
. Možnost profesního růstu
Co požadujeme?
. Ukončené SOU s maturitou ideálně v nábytkářství ale není úplně podmínkou
. Praxe v oboru minimálně 3 - 5let
. Znalost navrhování, konstruování a výroby dřevěných a nábytkových konstrukcí
. Zkušenosti s výrobou nábytku a manuální zručnost
. Znalost dřevoobrábění, kovoobrábění a světel ( LED ) výhodou
. Znalost práce na PC, AutoCAD, TurboCAD, SolidWorks, B- Solid
. Kreativní přístup a vlastní seberealizace
. Plnění zadaných úkolů v termínu a v požadovaném rozsahu
. Očekáváme vlastní iniciativu při navrhování a realizaci svěřených úkolů a zásadní přínos na svěřené pozici
.  ŘP skupiny B, profesionální vystupování vůči klientům, chuť se učit novým dovednostem.
Náplň práce
. Návrhy ,technologie dle prvotních podkladů a vývoj designu nových výrobků
. Návrhy konstrukčních řešení a postupů
. Tvorba konstrukčních podkladů a výkresů pro výrobu
. Zpracování a vedení technické a výrobní dokumentace
. Volba a navrhování optimálních materiálů pro výrobky
. Tvorba programů pro CNC v TurboCadu/Daexu - Postprocesor
. Přímá komunikace s výrobou a klientem/zadavatelem
. Sledování nových trendů v oboru a jejich aplikace

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem zaslat strukturovaný životopis
- telefonicky Po - Pá
- osobně  Vrchlického 809, 411 17 Libochovice  od 7.00 - 16.00 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 187 420