ZpětVycentrovat mapu

Operátor výroby s ubytováním

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Otrokovice (Jalubí), 765 82, Otrokovice
  • Přidáno: 8. 7. 2022

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu. Nepožadujeme zkušenosti , ani vzdělání v oboru.

Nemusíš se ničeho bát, jelikož tě všemu naučíme.

Zajistíme ti prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé

společnosti, která si tě bude vážit.

<b>Hledáme jen muže</b>

<strong>CO BUDETE DĚLAT</strong>
<ul>
  <li>Obsluhovat výrobní stroje</li>
  <li>Manipulovat a ukládat výrobky</li>
  <li>Kontrolovat kvalitu hotových produktů</li>
  <li>Udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě</li>
</ul>
<strong>NABÍZÍME VÁM</strong>
<ul>
  <li>Práci na hlavní pracovní poměr</li>
  <li><strong>Mzdu od 26 560 – 34 500 Kč</strong></li>
  <li>Kariérní růst</li>
  <li>6 týdnů dovolené</li>
  <li>Příspěvek na stravu ve firemní jídelně</li>
</ul>
<strong>OD VÁS POŽADUJEME</strong>
<ul>
  <li>Základní vzdělání</li>
  <li>Učenlivost</li>
  <li>Šikovné ruce</li>
  <li>Týmovost</li>
  <li>Fyzickou zdatnost</li>
</ul>
Nástup možný <strong>IHNED </strong>vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe!

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na <strong>352 601 788/ 720 986 689</strong>

nebo zašli svůj životopis na email <a href="mailto:ostrava@arwa.cz">ostrava@arwa.cz</a>

<strong>Těšíme se na tebe!</strong>