ZpětVycentrovat mapu

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Nabídka práce na volnou pozici pro B.R.D. KOVO s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Přepeřská 2241, Turnov, 51101
  • Přidáno: 17. 4. 2024

Prodavači ostatního zboží v prodejnách:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: příjemné vystupování a komunikační schopnosti, pracovitost, pečlivost a spolehlivost
Náplň práce: péče a komunikace se zákazníky, obsluhování zákazníků, doplňování a prodej zboží,
udržování pořádku a čistoty, vyřizování objednávek a reklamací, zpracování a vystavování dokladů

Příspěvek na stravování

kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny Po-Pá)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 24 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 642 958