ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro OMLUX REALITY s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kamínky 435/8, Ostrava, 72528
  • Přidáno: 13. 4. 2022

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky 775 775 387, e-mailem: omlux@omlux.cz

Požadujeme:
- komunikativnost, zodpovědnost a chuť pracovat
- vyučení v oboru není podmínkou
- praxe v oboru vítána

Náplň práce: Obsluha hostů a práce s pokladním systémem.

Zaměstnanecké výhody:
- hlavní pracovní poměr nebo brigáda
- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- motivující finanční ohodnocení - možnost navýšení platu po zkušební době
- příjemný pracovní kolektiv
- práce na směny - dle dohody
- možnost využití sportovišť na GPL zdarma
- zaměstnanecká strava zdarma
- nástup možný ihned
- pracovní smlouva na dobu určitou, po 1 roce na dobu neurčitou
- základy češtiny výhodou)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 21 300 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 775 387