ZpětVycentrovat mapu

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Nabídka práce na volnou pozici pro Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Horní 138, Prachatice, 38301
  • Přidáno: 1. 3. 2024

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester):

UpresnujiciInformace(Mzdové rozpětí: od 33100 Kč/měsíc (dle zařazení) + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době), zajímavý náborový příspěvek.
Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km.
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách pacientů
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; pozitivní vztah k lidskému životu, empatie, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zdravotní způsobilost, odolnost vůči psychické zátěži; zkušenost s hospicovou péčí výhodou, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B - aktivní řidič,

Benefity:  firemní oblečení, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, supervize, zajištění dalšího potřebného vzdělávání, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc

Popis činnosti:  poskytování odborné zdravotní a paliativní péče pacientům v jejich domácím prostředí; sledování fyziologických funkcí pacienta a zaznamenávání jeho stavu; psychická podpora umírajícím a jejich blízkým, spolupráce s rodinou; úzká spolupráce s lékařem; vedení příslušné dokumentace.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu info@hospicjakub.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 33 100 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon732 182 466