ZpětVycentrovat mapu

Práce v Německu – Údržbář – Neuensalz

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Neuensalz), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 17. 11. 2023

S nástupem od prosince přijmeme uchazeče o práci na pozici údržbář do potravinářského průmyslu v Neuensalzu. Pracoviště se nachází 35 km od Chodova nebo 40 km od Aše, tato nabídka práce v Německu je tak ideální na denní dojíždění pro uchazeče z této oblasti.

Náplň práce:
Hledání a odstraňování poruch na všech zařízeních v podniku
Provádění oprav a instalačních prací
Zodpovědnost za průběžné a preventivní údržbové práce na zařízeních a technologiích
Nastavení strojů a systémů a spouštění nových zařízení

Požadavky na uchazeče:
Absolvované technické vzdělání v oboru elektrikáře (m/ž), elektronika (m/ž), mechatronika (m/ž) nebo srovnatelné vzdělání
Relevantní pracovní zkušenosti v průmyslovém odvětví, ideálně v zpracování plastů
Rychlé chápání, schopnost práce v týmu a flexibilita
Němčina nejméně na úrovni A2/B1
Nutné vlastní auto na dojíždění do práce
údržbář práce v německu

Pracovní podmínky:
Práce Po-Pá (ráno, odpoledne nebo večer), 40hodinový pracovní týden
– Ranní směna: 6:00-14:30
– Odpolední směna: 9:00-17:30
– Večerní směna: 14:30-22:00
Případná pohotovost o víkendech (ale až po zaškolení a podle potřeby)

Nabízíme:
Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, práci na hlavní pracovní poměr
Zdravotní, sociální a důchodové pojištění v Německu
Mzdu dle tarifních předpisů
Podporu česky mluvícího týmu
Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Více informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Neuensalz, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  B1
 Směny  3 směny

* povinná položka