ZpětVycentrovat mapu

Vrátní

Nabídka práce na volnou pozici pro AHA Plus s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Štítina
  • Přidáno: 11. 11. 2023

Vrátní:

UpresnujiciInformace(KO: Jitka Gebauerová, tel. 734 514 315. Po - Pá od 10.00 do 16.00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme :
- minimálně uživatelská dovednost práce na PC

Náplň práce:
- zápis návštěv,
- kontrola a zápis vjezdu a výjezdu vozidel,
- kontrola areálu se služebním psem.

Jedná se o 12h směny ranní a noční.
Po dohodě nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 117 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon734 514 315