ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro MORAplast s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: tř. Osvobození 271/28, Odry, 74235
  • Přidáno: 25. 1. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(z: 23.1.2024 a: 11.4.2024
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost čtení technické dokumentace, schopnost pracovat samostatně, pečlivost, zručnost, důslednost, spolehlivost a flexibilitu. Základní znalost AJ nebo NJ. Znalost práce na PC.

Náplň práce: Příprava forem dle týdenního plánu, výměna na lisech a evidence výměny forem, kontrola připravenosti strojů před zahájením výroby.

Nabízíme: Zajímavou práci s perspektivou karierního růstu. Dlouhodobě na plný úvazek. Nástup IHNED.
Zaměstnanceké výhody: stravenky v hodnotě 100Kč/den, celoroční nárok ŘD 25 dnů

Kontakt: Silvie Holubová, telefonicky na čísle 736 691 452,  e-mail: sholubova@moraplast.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 500 Kč/měsíc

* povinná položka