ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro ÚSOVSKO FOOD a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Klopina 33, Klopina, 78973
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových  aktivit - úzká spolupráce s KAM
- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práce na HPP
- Mzdové ohodnocení od 30.000  odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
-  5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon583484123