ZpětVycentrovat mapu

Projektant pozemních staveb

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOSPOL a.s..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dukelských hrdinů 19, Praha, 170 00, ČR
  • Přidáno: 26. 7. 2022

EKOSPOL je lídrem českého developerského trhu. Již od roku 1992 staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 57 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům.

Co bude Vaším úkolem:

Řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace pro výstavbu bytových domů, komunikací a sítí
Spolupráce s odpovědnými projektanty při stanovení základní koncepce staveb
Předvídání vzniku problémů a hledání vhodných technických řešení
Cenová optimalizace projektu
Plánování projektu – časové i finanční
Odpovědnost za technické řešení projektu i za splnění termínů
Předávání podkladů pro zpracování nabídek do výběrových řízení
Zpracovávání stanovisek k oponenturám projektů
Co od Vás očekáváme:

VŠ stavebního směru
Znalost Autocadu podmínkou
Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost
Organizační a řídící schopnosti
Osobní přístup a časová flexibilita
Co Vám dá výraznou výhodu:

Autorizace v oboru
Pracovní zkušenosti na obdobné pozici
Co Vám nabídneme:

Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
Rychlý kariérní růst
Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
Stravenkový paušál
Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
Finanční odměny při životních jubileích
Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)