ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro SpoluWorks Perfecta s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kyjov
  • Přidáno: 9. 3. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Co Vás čeká a koho hledáme?
Obsluha CNC soustruhů a víceosých obráběcích center. Výroba dle výkresové dokumentace. Příprava nástrojů a seřizování stroje. Kontrola kvality výrobků.
Požadujeme:
SŠ, SOU vzdělání technického zaměření – obor Mechanik seřizovač CNC strojů, Obráběč kovů, a/nebo praxi v oblasti obsluhy a seřizování CNC strojů. Výhodou zkušenost s třískovým obráběním. Čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly. Ochota pracovat ve třísměnném provozu (pondělí-pátek). Kontakt na tel., osobně od 8:00 do 17:00 hod, na mail. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608724007