Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Nabídka práce na volnou pozici pro PONTIS Šumperk o.p.s..

  • krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Gen. Svobody 2800/68, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 27. 3. 2024

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené):

UpresnujiciInformace(Kontakt: posílat životopis a žádost o práci emailem, telefonicky Po-ČT od 8.00-15.00 hodin, osobně Po- ČT -  tř. 17.listopadu (bývalá knihovna ) Šumperk
Náplň práce : pečovatelská činnost - poskytování úkonů seniorům, pomoc při hygieně, vedení záznamů o průběhu služby
Pracovní doba : 6:30 - 15:00, 12:00 - 20:00
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav. Výhodou je praxe v oboru a odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.v soc.službách), očkování proti hepatitidě B

Délka prac.poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)