ZpětVycentrovat mapu

Hlavní účetní

Nabídka práce na volnou pozici pro Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 15. 10. 2022

Hlavní účetní:

UpresnujiciInformace(volnamista@zsmv.cz
Místo výkonu práce zaměstnance (adresa pracoviště): Praha 10 - Vršovice
Náplň práce:
" zpracování účetních operací do centrálního systému účetních informací státu
" zpracování pomocného analytického přehledu a přehledu příjmů a výdajů
" zpracování DPH, kontrolního hlášení a silniční daně
" kontrola úplnosti a formální správnosti všech účetních dokladů ZSMV
" kontrola a účtování skladů a interních dokladů

Požadujeme:
" ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
" zkušenost s vedením účetnictvím v plném rozsahu včetně účetních závěrek
" praxe v oboru min. 5 let podmínkou
" nutná znalost účetnictví příspěvkových organizacích
" znalost práce na PC (MS Office a SAP výhodou)
" velmi dobré zkušenosti s DPH a kontrolním hlášením a s daněmi obecně
" znalost zákona 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a PAP
" samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita a spolehlivost
" výpis z rejstříku trestu

Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
" platové ohodnocení dle Zákoníku práce a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
" osobní ohodnocení
" po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
" 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
Zaměstnanecké výhody4): Stravování,příspěvek po zkušební době na penzijní,životní pojištění.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)