ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Nabídka práce na volnou pozici pro DS Soft Olomouc, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina pasivně
  • lokalita: Okružní 1300/19, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 24. 3. 2024

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců):

UpresnujiciInformace(Pracovní doba (od - do): 8:00 - 16:30
Požadavky
SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo praktické zkušenosti v IT, SQL*
analytické myšlení, komunikativnost, práci v týmu, organizační schopnosti, spolehlivost
znalost Windows, MS Office (excel, word, outlook), SQL*, XML*, základy VB.NET*
orientace v laboratorní a klinické problematice*
řidičské oprávnění skupiny B
rychlé osvojování nových znalostí a dovedností
pasivní znalost anglického jazyka
*požadavky jsou významnou výhodnou, ne podmínkou pro přijetí

Náplň práce
implementace laboratorního informačního systému u zákazníků
(analýza, instalace, migrace, parametrizace, školení, asistovaný dohled)
podpora zákazníků (analýza a řešení požadavků z provozu)
testování a připomínkování nových verzí

u cizinců: znalost českého nebo slovenského jazyka

První kontakt je možný POUZE e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka