ZpětVycentrovat mapu

Personální referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro Benjamín, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Modrá 1705, Petřvald, 73541
  • Přidáno: 4. 3. 2024

Personální referenti:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
- Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, trpělivost, loajalita
- Znalost pracovněprávních, personálních záležitostí v příspěvkové organizaci
- Empatie, příjemné vystupování, umění jednat s lidmi
- Znalost práce na PC ( word, excel )
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Náplň práce:
- Předávání podkladů pro mzdovou účetní ( nástupy, výstupy zaměstnanců, výkazy docházky apod. )
- Zajišťování elektr. korespondence zaměstnavatele ( e-spisovna )
- Vkládání smluv do registru smluv
- Další organizační práce dle pokynů ředitelky

Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů do 31.3.24. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)