Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality

Nabídka práce na volnou pozici pro AB Solartrip s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jiráskova 701, Vsetín (Semetín), 75501
  • Přidáno: 22. 7. 2023

Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality:

UpresnujiciInformace(AB Solartrip s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Energetický specialista/ka - junior.
Hledáme pracovníka na pozici - energetický specialista junior pro menší dynamicky se rozvíjející firmu, která se zabývá se energetickou problematikou a životním prostředí.

POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání (např. stavební projekce, strojírenství, energetika, elektrotechnika nebo jiný technický obor). Pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); Analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; Zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci; Řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování PENB, energetických posudků, auditů a studií v návaznosti na zákon o hospodaření s energií.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/odměny. Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, vzdělávací kurzy a školení, mobilní telefon, notebook, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, možnost občasné práce z domova, možnost neplaceného volna.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: p.studenska@energyprukaz.cz.
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a motivační dopis.
Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na osobní pohovor.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka