ZpětVycentrovat mapu

Pedagogové volného času

Nabídka práce na volnou pozici pro Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí, Mírové náměstí 271.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mírové nám. 271, Týniště nad Orlicí, 51721
  • Přidáno: 16. 3. 2024

Pedagogové volného času:

UpresnujiciInformace(DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti PO-ČTv dopoledních hodinách, nebo e-mailem na adresu ddmreditelka@seznam.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe pedagogické.
Náplň práce:
- vedení kroužku Legohrátky s robotikou pro děti prvního a druhého stupně
- práce se stavebnicemi lego, Boffin a možnost tisku na 3D tiskárně
- práce na 1 až 2 hodiny týdně. Při větším počtu dětí možnost navýšení počtu hodin dle dohody.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 120 – 150 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon725 435 731