ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro KUTIFEL s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nymburská 88, Zvěřínek, 28913
  • Přidáno: 1. 6. 2023

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Údržba průmyslových šicích strojů. Opravy šicích a řezacích strojů během výroby.
- Výměna a seřízení přípravků šicích a řezacích strojů.
- Provádění pravidelných prohlídek technického stavu šicích a řezacích strojů.

Požadujeme: je nutností základní znalosti šicích strojů, dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost , rozhodnost, technicky zdatný z důvodu orientace v technických podkladech šicích a řezacích strojů - znalost čtení v technické dokumentaci;
Dobrá znalost českého jazyka.

Nabízíme: stravenkový  paušál , odměny dle směrnice pro odměňování;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem petrkutifel@seznam.cz, osobně v době od 9:00 - 13:00 hod. na adrese: NRudé armády 89, 289 13 Zvěřínek (areál Temacu) nebo telefonicky v době od 8:00 - 20:00 hod.. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 851 479