ZpětVycentrovat mapu

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Miloslav Mleziva.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Huťská 229, Kladno, 27201
  • Přidáno: 5. 5. 2024

Ostatní uklízeči a pomocníci:

UpresnujiciInformace(Výběrové řízení na tuto pozici se bude konat dne 20.5.2024 od 9:30 do 14:00 hod na adrese Huťská 229, Kladno.

Požadujeme:
čistý RT (nejlépe donést na výběrové řízení),
zkušenosti - úklidové práce,
podmínkou - řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič.

Místo výkonu práce dle dohody (Kladno a okolí) - práce u zákazníků.

Náplň práce:
mytí oken a žaluzií, hloubkové čištění podlah, čištění koberců a sedaček, generální úklidy, voskování lina a podlah + malování.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Nástup možný od 1.7.2024.

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 050 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon605 253 681