ZpětVycentrovat mapu

Svářeč – Pirna a Drážďany

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs Lauenstein.

  • vyžadováno: praxe
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Pirna, 01796, Nemecko
  • Přidáno: 28. 9. 2023

Do renomovaných firem v Pirně a Drážďanech hledáme několik uchazečů na pozici svářeč. V obou se pracuje především metodou MAG, a proto je důležité tuto techniku ovládat. Nabídky práce jsou ideální hlavně pro uchazeče z Ústí nad Labem na denní dojíždění. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Svařování metodou MAG podle technického výkresu a specifikace
- Provádění svářečských prací nejvyšší kvality
- Dodržování bezpečnostních předpisů a opatření
- Provádění přípravných i dokončovacích prací souvisejících se svařováním
- Dohled nad procesem svařování za účelem dosažení požadavků na kvalitu
- Spolupráce s dalšími odděleními

Na pozici svářeč požadujeme:
- Ukončené vzdělání jako svářeč
- Předchozí zkušenosti s MAG svařováním
- Zkušenosti se svařováním různých materiálů (hliník, ocel, nerezová ocel)
- Znalost čtení technické dokumentace
- Povědomí o parametrech svařování a odpovídajících činnostech
- Zručnost a jistá ruka při svařování
- Spolehlivost, týmovost, smysl pro zodpovědnost
- Znalosti němčiny alespoň na úrovni A2

Výhody práce u Starke Jobs:
- Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění při práci na plný pracovní úvazek
- Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
25 dní dovolené (navyšování dle délky trvání pracovního poměru)
- Příplatky za noční směny a extra směny
- Práce v blízké dojezdové vzdálenosti od místa bydliště
- Průběžné zvyšování mzdy díky oborovým příplatkům a neustále rostoucí tarifní mzdě
- Cílené zapracování a příprava na vaše nové pole působnosti jako zaměstnance ve výrobě

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám.
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

* povinná položka