ZpětVycentrovat mapu

Ostatní stavební technici

Nabídka práce na volnou pozici pro PORFIX CZ a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kladská 464, Trutnov (Poříčí), 54103
  • Přidáno: 14. 4. 2024

Ostatní stavební technici:

UpresnujiciInformace(Náplň práce
" péče o dlouhodobý majetek - příprava podkladů pro zařazování / vyřazování
" správa majetku - podílení se na přípravě a realizaci
" organizační zajištění a podpora pronajatých nemovitostí - fakturace
" administrativní podpora vedoucího oddělení
" podílení se na inventurách majetku
Požadujeme
" min. SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
" zodpovědný přístup k práci
" znalost práce s PC (Excel, Word)
" řidičský průkaz sk. B
" samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme
" stabilní práci pro renomovanou společnost
" odpovídající finanční ohodnocení
" 5 týdnů dovolené
" možnost školení a vzdělávání se
" závodní stravování a další zaměstnanecké benefity
" nástup možný ihned
Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:
PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová
Email: personalni@porfix.cz, Tel. 499 859 507
www.porfix.cz (odkaz kariéra)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)