ZpětVycentrovat mapu

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad práce České republiky.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Dělnická 402/4, Nymburk, 28802
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur:

UpresnujiciInformace(Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v
souladu s § 178 odst. 1/odst. 2 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění
pozdějších předpisů : Sociální pracovník/ce ID 11109389

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Nymburce, Oddělení hmotné
nouze

Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek.
- Sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem sociálního
  vyloučení nebo výskytem problémů v osobním nebo sociálním vývoji.
- provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci,
  analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení

Kvalifikační a další požadavky:
- Vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona], tj.
  vzdělání vyšší odborné nebo bakalářský studijní program. Služebním předpisem Úřadu práce
  České republiky č. 10/2023 je tato podmínka upřesněna a je vyžadováno odborné zaměření
  vzdělání:
- vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného
  podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném
  a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání
  zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
  humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
  nebo
 - vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo
  doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální
  pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku,
  akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a
  doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
- V případně dosaženého jen vyššího odborného vzdělání, dochází dle nařízení vlády
  č. 304/2014 Sb. k odpočtu započitatelných let praxe.
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka výhodou
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX a SAP
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup možný 15. května 2024
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle
však na dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenkový paušál
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději
do 26. dubna 2024 včetně na e-mailovou adresu: ivana.kolarova@uradprace.cz nebo
písemně na adresu:

Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Nymburk
Dělnická 402/4
288 19 Nymburk

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení)

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné