ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti financí

Nabídka práce na volnou pozici pro RICHMONT - CZ a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Týn nad Vltavou
  • Přidáno: 21. 2. 2024

Specialisté v oblasti financí:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Řízení svěřeného projektu
- Každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem
- Koordinace jednotlivých procesů projektu
- Úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti
Požadujeme:
- min. ŠŠ vzdělání
- plynulá znalost  NJ (minimálně B2)
- vzdělání technického směru výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka