ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro MCE Slaný s. r. o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Netovická 538, Slaný, 27401
  • Přidáno: 14. 7. 2021

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
znalost a praxe ve čtení z technických výkresů
praxe v oboru vítána, zkušenost s pálením a rovnáním autogenem (ideálně platný svářečský průkaz - metoda 135, příp. 136) - není podmínkou
Platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
Náplň práce:
samostatná příprava a sestavení mostních dílců
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 7,5 hod. pracovní dobu,
dotované firemní stravování, prémie za docházku
penzijní připojištění
Telefonický kontakt: Po - Pá  8:00 - 16:00 hod.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon312 510 107