ZpětVycentrovat mapu

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad práce České Republiky.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Staroměstské náměstí 70, Mladá Boleslav, 29301
  • Přidáno: 20. 4. 2024

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur:

UpresnujiciInformace(Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Specialista dávek hmotné nouze

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště v Mladé Boleslavi, Oddělení hmotné nouze

Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek
- Kompletní zabezpečení agendy HN, zajišťování agend nepojistných sociálních dávek,
- zpracování žádostí o dávky v informačním systému, zodpovědnost za jejich správnost a úplnost, jednání s klienty, jednání se správními orgány a jinými organizacemi v rámci agendy

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
- praxe na úřadu práce, zejména v oblasti NSD výhodou
- orientace v zákoně č. 111/2006 Sb., o HN, v zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád výhodou, znalost popř. praxe v oblasti státní správy - výhodou
- výborná znalost práce na PC, zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace
- odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka výhodou

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup 15. května 2024
- pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 24. dubna 2024 včetně na e-mailovou adresu: pavel.krpalek@uradprace.cz nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav
Jaselská 292/IV
293 01 Mladá Boleslav

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)