ZpětVycentrovat mapu

Vrátní

Nabídka práce na volnou pozici pro Bohemia - lázně a. s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Sadová 800/5, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Vrátní:

UpresnujiciInformace(Kontakt: Lokajíčková Martina, tel.: 352 511 123, e-mail: housekeeping@bohemia-lazne.cz.
telef.: 7:00 - 15:00 h.
Požadujeme:
- i bez předchozí praxe
-základní znalost německého jazyka, ruského jazyka výhodou
-předpokládá se bezúhonnost, zvýšená míra odpovědnosti, přesnosti, svědomitosti, spolehlivosti a asertivity při styku s hosty
 Pracovní náplň:
-  zajišťuje služby uvnitř hotelu spojené s pohybem zavazadel při příjezdu a odjezdu
  hostů, zodpovídá za správnou manipulaci se zavazadly
-  provádí ostrahu hotelové haly a vedlejších budov
-   dohlíží na úklid hotelové terasy
 Pracovní doba noční  19.00 - 7.00 hod
5 týdnů dovolené, prémie,  podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí, práce u stabilního zaměstnavatele)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 10 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon352 511 123