ZpětVycentrovat mapu

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V SIGNMAKINGU

Nabídka práce na volnou pozici pro Sittardia s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Zeyerova 1456, Žatec (Žatec), 43801
  • Přidáno: 13. 5. 2023

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Za více než 20 let naší práce jsme pomohli převést do reality nespočet přání a představ našich zákazníků. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti POP/POS nabízíme našim zákazníkům řešení v podobě dekoračních palet, permanentních, podlahových a pultových stojanů, gondol, regálových čel a mnoho dalších výrobků z oblasti POP/POS a standardní tiskové produkce.
Náplň práce:
akvizice nových zákazníků v B2B, péče o stávající zákazníky
telefonická a e-mailová komunikace se zákazníkem
tvorba cenových nabídek
obchodní schůzky
prodej POS produktů - stojanů, dekorativních palet, áček, tiskové produkce
jsme jejich výrobci

Upřednostňujeme:
výborné komunikační schopnosti
schopnost klást obchodní otázky na problémy a potřeby zákazníka
aktivně naslouchat
orientace na výsledek
schopnost učit se obchodní dovednosti, materiály, technologie, produkty
pokročilou práci na PC, ŘP B
praxe v polygrafii/signmakingu výhodou

Nabízíme:
fixní mzdu a variabilní odměnu dle výsledků
benefity dle dohody
příspěvek na dojíždění/benzina karta/auto
profesní růst
vlastní grafické a výrobní zázemí
v případě profesionality možný částečný homeoffice
spolupráci na HPP/ŽL

www.sittardia.cz
E: martin.kaderavek@sittardia.cz

* povinná položka