ZpětVycentrovat mapu

Rozpočtář obchodního oddělení PROSTĚJOV

Nabídka práce na volnou pozici pro IF Facility a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Floriána Nováka 3, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 19. 8. 2021

Společnost IF Facility a.s. přijme do svého pracovního kolektivu v Prostějově nového kolegu na pozici „administrativní pracovník-rozpočtář obchodního oddělení“. Pracovat budete na adrese F. Nováka 3. Prostějov

Náplň práce:
Zpracování rozpočtů a obchodních nabídek
Vyhledávání nových zakázek a jejich evidence
Komunikace s klienty
Vedení běžné administrativy
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou
Uživatelská znalost MS Office (především Excel)
Minimálně 2 roky praxe
Logické myšlení
Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost pečlivost
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Práci na HPP, zkrácený úvazek 6 hodin denně
Nástupní plat 19000,- Kč, po zapracování +osobní ohodnocení
PD od pondělí do pátku, víkendy volné
Pracovní pozice je vhodná i pro OZZ, ID