Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskyd Fryčovice, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Fryčovice 606, Fryčovice, 73945
  • Přidáno: 12. 1. 2024

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků:

UpresnujiciInformace(z:10/1/2024
Náplň práce:
- práce ve výrobě salátů a zpracování zeleniny (obsluha strojů)
- manipulace s výrobky do skladu a v prostorách chladírenského skladu
- vychystávání výrobků
- práce částečně v chladírenském prostředí (4-10°C)
- pracuje se také i o víkendu a svátcích.
Požadujeme:
- vyučení
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu 1 rok a poté prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 842 566