ZpětVycentrovat mapu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro LAKUM - AP, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
  • Přidáno: 25. 2. 2024

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(C04 z:23/2/2024
Náplň práce:
- seřizovač - mechanické lisy - pro práci ve stabilním kvalifikovaném kolektivu
- seřízení lisovací formy-lisy 250-400 t
- manipulace s materiálem
- úzká spolupráce s technickou kontrolou.
Požadujeme:
- znalost problematiky lisování kovů vč. lisů
- čtení technických výkresů.
Výhodou:
- vyučení v kovooboru anebo opravdový zájem v tomto oboru pracovat
- praxe s VZV.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční  balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky
- odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon558 442 215