ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro DGS Druckguss Systeme s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Volgogradská 205, Liberec, 46010
  • Přidáno: 4. 2. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Seřizování a obsluha obráběcích center a montážních linek.
Výměny seřizování, korekce a příprava nástrojů, náběhy výroby, řešení kolizí a výpadků.
Požadavky:
SOU / SŠ technického směru, ŘP skup. B, uživatelská znalost práce na PC.
Výhodou: praxe v oboru obrábění, německý jazyk, znalost řídících systému Sinumeric, řidičský průkaz VZV.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění. Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 29 400 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 421 579