Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro ENTEKO s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brumov-Bylnice
  • Přidáno: 24. 2. 2023

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Požadavky na zaměstnance: Elektrotechnické vzdělání, osvědčení dle vyhlášky 50/1978Sb nebo nově zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 7 Vedoucí elektrotechnik - není podmínkou), základní znalost aplikací CAD výhodou (programy Microstation, AutoCAD), znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, příjemné vystupování, chuť k neustálému vzdělávání a dlouholeté spolupráci.

Náplň práce: Projektování elektrických sítí NN, VN dle zadání EG.D, a.s., jednání s dotčenými vlastníky nemovitostí a jednání na úřadech.
POZN: Prvotní kontakt e-mailem:kozubik@enteko.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 593 783