ZpětVycentrovat mapu

Brusiči nástrojů a kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro Windmöller & Hölscher Machinery k.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Háj 374, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 30. 4. 2021

Brusiči nástrojů a kovů:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO 72241.Strukturované životopisy zasílejte na email: sarka.martinakova@wuh-group.com. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:15 hod., odpolední 14:00-22:15 hod. Pracoviště: Háj 374, Kralice na Hané.
Požadujeme: SOU/SŠ strojírenského zaměření výhodou, spolehlivost, pracovitost.
Náplň práce: broušení a leštění obrobených nerezových dílů, vizuální kontrola a opravy zjištěných nedostatků.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 500 – 35 100 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon735 177 963