ZpětVycentrovat mapu

Ostraha objektu - VRÁTNÝ/VRÁTNÁ Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro ČOS - Česká ochranná společnost a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Václavské náměstí, Praha 1 (Praha), 110 00
  • Přidáno: 8. 3. 2024

Do našeho týmu aktuálně přijmeme nového kolegu či kolegyni.

Místo je vyhrazeno pro OZP

Popis pozice:

- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu

- ostraha objektu formou pochůzkové činnosti

- práci na vrátnici

- jednoduchá administrativa spojená s evidencí

- spolehlivost a dochvilnost

- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách

- od 6:00 - 18:00 hod.

- od 18:00-6:00 hod.

Požadujeme:

- schopnost týmové práce

- samostatnost

- věk nad 18 let

- trestní bezúhonnost

 Nabízíme:

- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí

- osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe

- dlouhodobou spolupráci na HPP