ZpětVycentrovat mapu

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Nabídka práce na volnou pozici pro studio beruška s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mařanova 334, Liberec, 46312
  • Přidáno: 11. 2. 2024

Učitelé v oblasti předškolní výchovy:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Péče o děti, výchova a výuka dětí, tvorba programu v dětském klubíku s kapacitou 12 dětí, spolupráce s druhou učitelkou.
- Věk dětí od 2 do 3 let.
- Evidování docházky
- Úklid prostoru
- Spolupráce v kolektivu
Požadavky:
- Výhodou pedagogické vzdělání nebo rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, lze i vzdělání zdravotní sestra, asistent pedagoga, případně jiné vzdělání akceptovatelné dle zákona o dětských skupinách
- Předchozí praxe, zkušenosti i s nejmenšími dětmi.
- Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti.
- Respektující a rozvíjející přístup, zaměření na praktické činnosti a přírodu.
- Hra na hudební nástroj, nebo jiné dovednosti výhodou.
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu.
- Nástup březen-duben 2024
- 10-20 hodin týdně, 40-80 hodin měsíčně.
Místo pracoviště: Liberec
Měsíční mzda: 5.500, - 10.500, - Kč
Pracovní smlouva
Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na martina.kirschova@gmail.com)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 5 500 – 10 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 653 287