ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů s náborovým příspěvkem 5000kč/ Otrokovice

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Žlutava, 76361
  • Přidáno: 8. 7. 2022

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu. Nepožadujeme zkušenosti ani vzdělání v oboru.

Nemusíš se ničeho bát, jelikož tě všemu naučíme.

Zajistíme ti prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé

společnosti, která si tě bude vážit.

<strong>Hledáme jen muže</strong>

<strong>CO BUDETE DĚLAT</strong>
<p style="padding-left: 40px">Obsluhovat výrobní stroje</p>
<p style="padding-left: 40px">Manipulovat a ukládat výrobky</p>
<p style="padding-left: 40px">Kontrolovat kvalitu hotových produktů</p>
<p style="padding-left: 40px">Udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě</p>
<strong>NABÍZÍME VÁM</strong>
<h5 style="padding-left: 40px">Náborový příspěvek 5000kč (po odpracovaném <span style="font-size: 13.28px">měsíci</span> + 5000kč od nás)</h5>
<p style="padding-left: 40px">Práci na hlavní pracovní poměr</p>
<p style="padding-left: 40px"><strong>Mzdu od 26 560 – 34 500 Kč</strong></p>
<p style="padding-left: 40px">Záloha 1000kč každý týden</p>
<p style="padding-left: 40px">6 týdnů dovolené</p>
<p style="padding-left: 40px">Příspěvek na stravu ve firemní jídelně</p>
<p style="padding-left: 40px">Bonusy za produktivitu až 4000kč</p>
<strong>OD VÁS POŽADUJEME</strong>
<p style="padding-left: 40px">Základní vzdělání</p>
<p style="padding-left: 40px">Učenlivost</p>
<p style="padding-left: 40px">Šikovné ruce</p>
<p style="padding-left: 40px">Týmovost</p>
<p style="padding-left: 40px">Fyzickou zdatnost</p>
Nástup možný <strong>IHNED </strong>vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe!

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na<strong> 352 601 788/ 720 986 689</strong>

nebo zašli svůj životopis na email <a href="mailto:ostrava@arwa.cz">ostrava@arwa.cz</a>

<strong>Těšíme se na tebe!</strong>