ZpětVycentrovat mapu

Lektoři dalšího vzdělávání

Nabídka práce na volnou pozici pro Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: U Prostředního mlýna 128, Pelhřimov, 39301
  • Přidáno: 5. 11. 2022

Lektoři dalšího vzdělávání:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka a matematiky, znalosti na úrovni  SŠ vzdělání,  prokazatelné pracovní výsledky (praxe, brigády, předchozí zaměstnání). Pedagogické vzdělání není podmínkou, se získáním potřebných specifických znalostí v této oblasti pomůžeme.
Náplň práce: doučování dětí - čtení, psaní, český jazyk, matematika, vedení administrativy.
Výuka v odpoledních hodinách od 12:00 do 19:00 hod.
Nabízíme: odměna 150,-Kč/h až 270,-Kč/h v závislosti na kompetencích a zodpovědnosti.
Více informací: www.basic.cz/studijni-centrum/kariera
V příloze zasílejte životopis a motivační dopis.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 20 500 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725774710