ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí oddělení informatiky

Nabídka práce na volnou pozici pro Věznice Stráž pod Ralskem.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Máchova 260, Stráž pod Ralskem, 471 27, ČR
  • Přidáno: 1. 3. 2024

Pracovní náplň
Komplexní zajištění správy systému výpočetní techniky a operačních systémů databází ve věznici. Zabezpečení technické, programové, organizační a bezpečnostní správy počítačové sítě věznice.
Provádění systémových specializovaných prací spojených s vývojem systémů informačních a komunikačních technologií, programového vybavení nebo informačních služeb.
Zajištění chodu sítě LAN se všemi aplikacemi, správa všech legálních programů, jejich upgrade, update, jejich instalace, aktualizace apod.

Nabízíme
perspektivní a stabilní zaměstnání od 1. 5. 2024
pracovní dobu pondělí až pátek od 6,30 hod. do 15,00 hod.
zařazení do 12. platové třídy
nástupní plat v rozmezí od 33 050 Kč/měs. do 45 920 Kč/měs. v závislosti na délce započitatelné praxe
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
200 hodin dovolené v kalendářním roce (25 dnů) + 5 dnů indispozičního volna
ubytovnu pro zaměstnance v místě pracoviště
příspěvek na spoření ve stáří, na závodní stravování, na rekreace, tištěné knihy, kulturu a sport
bezplatné využití posilovny a sauny
bezplatné parkování v objektu zaměstnavatele
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart
bonusové příspěvky poskytované Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR (211)

V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis
a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Podrobné informace sdělí Bc. Hana Černá, tel.: 487 878 212, 602 709 323,
e-mail: HCerna@vez.spr.justice.cz

Kontaktní adresa:
Vězeňská služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, poštovní přihrádka 10, Máchova 260,
471 27 Stráž pod Ralskem