Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro CNM textil a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Oskava 35, Oskava, 78801
  • Přidáno: 23. 10. 2018

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(Osobní kontakt; Místo výkonu práce: Oskava č.p. 35, 788 01  Oskava.
Náplň práce:
Přejímání metrového zboží, navádění metráže do stroje, dohled nad vlastní úpravou, dohled nad správností technologického postupu, označení materiálu.

Požadujeme:
Spolehlivost, docházku, pečlivost, aktivitu, schopnost ohlídat postup materiálu ve stroji, flexibilitu směnnosti dle zakázek.

Nabízíme:
Benefity za docházku bez nemocnosti, lepší platové podmínky při schopnosti obsluhy více různých strojů, příspěvek na stravování. Práci zaučíme.
Pracovní doba 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 hod. Zaměstnanecké výhody: odměny za docházku bez nemocnosti, příspěvky na stravování (stravenky). Kontakt: telefonicky Po-Pá 8.00 - 14.00, e-mailem, osobně Oskava 34 středa a pátek od 10.00-12.00 hod.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 19 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603506542