Brusič - ruční broušení hliníku - mzda až 56.600,-Kč hrubého

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal Fabric.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Brno (Modřice), 664 42
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Hledáme zručného a zkušeného brusiče hliníku, který se připojí k výrobě kvalitních výrobků. Pokud máte zkušenosti s brusnými technikami, pak je tato pozice právě pro Vás!

Nabízíme:
- Měsíční mzda od 42.200,- Kč až 56.600,- Kč včetně příplatků a bonusů dle zkušeností a znalostí
- Možnost mzdového růstu dle šikovností a znalostí
- Docházkový bonus
- Doprava z centra Brna zdarma firemním autobusem
- Možnost přesčasů
- Příplatek za přesčas 35 %
- Příplatek za práci o víkendu 25 %
- Práce pouze na dvě směny (7,5 h. směny)
- Možnost čerpaní finanční zálohy
- Kompletní zaškolení
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Moderní a čisté pracoviště
- Velké množství firemních benefitů a akcí
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce:
- Broušení hliníkových výrobků vibračními bruskami
- Práce dle výkresové dokumentace
- Tmelení, vrtání, frézování technickou frézou, nýtování

Požadujeme:
- SOU vzdělání v oboru strojírenství - výhodou praxe jako brusič kovů nebo zámečník
- Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

* povinná položka