ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro Babynabytek s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Bocanovice 116, Bocanovice, 73991
  • Přidáno: 18. 2. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(TŘ a:13/3/2024
Požadujeme:
- manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon činnosti, flexibilitu
- ŘP sk. B
- velmi dobrou pracovní morálku, pravidelnou pracovní docházku, ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce:
- sklad s dětským nábytkem a zbožím
- nakládka a vykládka materiálu z vozidel
- příprava zboží k expedici a manipulace ve skladu
- příjem a výdej materiálu ze skladu dle požadavků.
- vhodné i pro absolventy.
Životopis zasílejte na e-mailovou adresu: marinak@babynabytek.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka