ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro DYNTEC spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pražská 328, Terezín, 41155
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
  administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,
  řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),
  aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),
  dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,
  dbát na hlídání termínů dotačních programů,
  připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,
  mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:
  SŠ vzdělání - ekonomického (podnikatelského) zaměření,
  dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet
-webové stránky),
  schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
  organizační schopnosti,
  časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):
  zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,
  znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
  možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz. Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon608 950 208