ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro PROST - orientační systémy s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dlážděná 7, Velichovky, 55211
  • Přidáno: 25. 2. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: výroba a montáž různých elektrických prvků do světelných reklam, opravy a údržby reklamních zařízení, práce na dílně i v terénu.

Požadavky: platné školení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6; schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma); schopnost samostatné práce a pečlivost, manuální zručnost; řidičský průkaz sk. B; výhodou znalost NJ.

Zaměstnavatel nabízí: práci ve stabilní společnosti, příležitost k odbornému růstu, firemní dotované stravování, adekvátní mzdové ohodnocení.

Kontakt - paní Markéta Vítková, tel.: +420 737 282 091 (od 08:00 do 15:00 hod.), e-mail: prost@prost.cz (pro zaslání životopisu).)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420 737 282 091 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.)
Webhttp://www.prost.cz