ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro CPI Hotels, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Špindlerův Mlýn 111, Špindlerův Mlýn, 54351
  • Přidáno: 19. 4. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- obsluha hotelových hostů v a la carte restauraci Pinia s terasou nebo v bufetové restauraci Labe

Požadujeme:
- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
- znalost gastronomických standardů a zásad
- základy NJ nebo AJ
- spolehlivost a flexibilitu
- zájem o obor a moderní gastronomii
- schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce), příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 000 – 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon770 148 748