ZpětVycentrovat mapu

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Nabídka práce na volnou pozici pro VIXO group s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Havířov
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie:

UpresnujiciInformace(Pro prodejnu s kvalitní koženou galanterií hledáme zaměstnance na pozici prodejní asistent.

Pracovní náplň:
-aktivní prodej zboží na prodejně
-komunikace se zákazníky
- péče o vzhled prodejny
- práce na PC - pokladna, MS Office, Googletabs

Pracovní místo je určeno pouze pro OZP nebo OZZ!!

Požadavky:
- Umění jednat s lidmi, komunikativnost.
- Ovládání základních programů a funkčností na PC.
- Časová flexibilita.
-  Spolehlivost, poctivost, loajalita k zaměstnavateli, radost z práce
Příjemné pracovní prostředí
Možnost plánovat si směny dle potřeby.
Systém motivačního ohodnocení
Sleva pro zaměstnance na nákup zboží

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 130 Kč/hodinu

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon608818742