ZpětVycentrovat mapu

Montér leteckých interiérů (Plzeň)

Nabídka práce na volnou pozici pro Markmont s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Poděbradova 1, Plzeň (Nová Hospoda), 301 00, ČR
  • Přidáno: 14. 3. 2022

Hledáme šikovné montéry do stabilního podniku v Plzni. Jedná se o výrobu leteckých interiérů, konkrétně kuchyní, toalet a šatních skříní do letadel Airbus.

Náplň práce:
• sestavování a lepení kuchyňských modulů
• práce s ručním nářadím dle technických výkresů
• vhodné pro uchazeče s praxí na pozici truhlář, podlahář, montér, elektromechanik, zámečník

Požadujeme
• znalost čtení výkresové dokumentace
• manuální zručnost
• zájem učit se nové věci
• ochotu pracovat v 2 směnném provozu
• zodpovědný přístup k práci
• praxi na montérské pozici či jako elektromechanik

Nabízíme
• smlouvu na HPP
• dlouhodobou spolupráci ve významné společnosti v Plzni
• možnost záloh
• 2 směnný provoz
• nástup možný ihned
• mzda až 180 Kč/hod