ZpětVycentrovat mapu

Dopravní dispečeři

Nabídka práce na volnou pozici pro SPEDITION FEICO, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Háj 358, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 3. 5. 2024

Dopravní dispečeři:

UpresnujiciInformace(kontaktní osoba Mgr. Zuzana Zemánková, +420 951 242 911, zemankova@feico.cz. Pracovní doba: PO-PÁ 7:30 do 16:00 hod.

Požadavky: komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita

Náplň práce: plánování a organizace mezinárodní dopravy, vytěžování vozů a vedení související evidence, vystavování písemných objednávek, tvorba cen, komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči, spolupráce s oddělením skladu a ekonomickým oddělením

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, penzijní připojištění, cafeterie, Multisport,pracovní jubilea, vitamínové balíčky a další benefity)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 29 500 Kč/měsíc

* povinná položka