ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro Vězeňská služba České republiky.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vykmanov 22, Ostrov (Vykmanov), 36301
  • Přidáno: 9. 5. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Kontakt:Tereza Oláh Grossmannová  Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: 07nabor@vez.ost.justice.cz
Prac.doba: 6:30 - 15:00 h.
Náplň práce:
- úzce spolupracuje se zdravotním oddělením při řešení žádostí o zdravotní posouzení odsouzených k práci,
mimořádné a výstupní prohlídky - o těchto žádostech vede evidenci,
- dle potřeb a požadavků jednotlivých provozů zpracovává podklady k zařazení odsouzených do práce -
jejich umístění a přemístění na ubytovací kolektivy
- zpracovává měsíční hlášení o změnách v pracovním zařazení vězňů pro jednotlivé zdravotní pojišťovny
Co požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- Trestní bezúhonnost
- Znalost práce na PC – excel, word
5 týdnů dovolené, 1 týden dodatkové dovolené, 1 týden indispozičního volna
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a
posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních
rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)