ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro BARTON Market servis, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nymburk
  • Přidáno: 7. 4. 2024

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu, příjme do svého týmu obchodního referenta/referentku se zaměřením na komunikaci s obchodními partnery

Požadujeme:
Aktivní znalost AJ (na komunikativní úrovni), vzdělání technického směru, praxi v obchodě, znalost práce s MS Office a informačních systémů řízení.
Týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, ŘP sk. B

Nabízíme:
- firemní kulturu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt & work-life balance
- Seberealizaci a samostatnost při realizaci stanovených cílů.
- Aktivní mzdu a benefity
- Profit bonus, vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce:
- Příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery.
- Jednání s dodavateli a odběrateli, sjednávání obchodních podmínek a zajišťování dodávek.

Kontakt : Zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.: barton@barton.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon317 071 991